Cihan Group

CİHAN GIDA

Cihan Group bünyesinde yer alan ve grubun ilk şirketi olan Cihan Gıda; ilk yapılanmasını İstanbul Anadolu yakasında gerçekleştirmiştir. Zaman içinde büyüyüp güçlenerek çalışma ağını önce İstanbul Avrupa yakasına daha sonra da tüm Marmara ile Karadeniz Bölgesini de çalışma ağına katmıştır. Bugün Türkiye’nin her noktasına ulaşmış olan yaygın satış ağıyla 10 binin üzerinde noktaya hizmet veren Cihan Gıda, hizmet verdiği perakende sektörünün ilk üç firmasından biri olmuştur.

Satış ve Pazarlama faaliyetlerini sürdürdüğü; Yudum, Tamek, Loreal, Aymar, Boğaziçi, Karper, La Vache qui rit, Mavi Beyaz, Hobyy, Seyidoğlu, Moova, Vivet, Elmacık Su, Kemal Kükrer ve daha pek çok ünlü markanın en büyük tedarikçisi konumundadır.

Anadolu yakasında 9.000 m2, Avrupa yakasında 10.000 m2, Kocaeli’nde 8.000 m2’lik depolarıyla kaliteli ve müşteri odaklı bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca bütün depolarında yeterli metrajda soğuk hava donanımlı alanlar da mevcuttur.

Soğuk hava donanımlı 73 aracı ve bölgeyi çok iyi bilen dinamik kadrosuyla hizmet veren lojistik departmanı, siparişi alınan ürünlerin müşteriye en seri ve güvenilir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır

Satış ve pazarlama kadrosunda deneyimli ve donanımlı 55 kişi çalışmaktadır. www.cihangida.com.tr