Cihan Group

YÖNETİM KURULU BAŞKANI MESAJI

ANASAYFA » CİHAN GROUP HAKKINDA » YÖNETİM KURULU BAŞKANI MESAJI

Sevgili Çalışanlarımız, Kıymetli İş Ortaklarımız, ve Değerli Tüketicilerimiz,

Dünyada gelişmiş, gelişmekte olan ülkelerde, ve hiç şüphesiz Türkiye’de ekonomik, siyasi, sosyal alanlarda önemli değişimler ve yeniden yapılanmalar gözlenmektedir. Bu gelişmeleri ve değişimleri doğru okuyan,stratejilerini bu doğrultuda inşa eden şirketler, geleceğin kazananları olacaktır..

Uzun vadeli hedefler belirlemek, yönetiminde kısa vadeli getiriler yerine sürdürülebilir uzun vadeli iş modelleri geliştirmek,,stratejilerini yeni fırsatlara hızlı ve doğru şekilde adapte etmek, finansal yapıyı güçlü tutmak, başarılı ve etkin risk yönetim sistemleri geliştirmek ve uygulamak Cihan Group Şirketlerinin emin ilerleyişini devam ettirmesini sağlayacaktır.

Türkiye’de bütçede sağlanan disiplin ve iyileşmeler, faizlerde gerçekleşen düşüş ve para politikasında sergilenen olumlu duruşla tüketimin canlanmasını ve yatırım finansmanını kolaylaştıracağını umut ediyoruz.

Önemli ihraç pazarımız olan OrtaDoğu, Afrika ve komşu ülkelerde ki payımızı, mevcut pazarlarda pazar payı kazanımları ve yeni pazarlarda da yeni markalarımızla istikrarlı şekilde büyütüyoruz. Bu çalışmalarımız ile ülke ekonomisine katma değer yaratarak, kazanımlarımızı yine yatırıma dönüştürerek istikrarlı bir büyüme modeli geliştirdik.

Günümüzde teknolojide ki gelişme inanılmaz bir hıza ulaşmış ve sürdürülebilirliğin en önemli yolu Ar-Ge çalışmalarına, yenilikçiliğe ve teknolojiye endekslenmiştir. Bu konjöktörde Cihan Group bünyesinde yer alan tüm şirketlerimizde kurumsallaşma, uzmanlaşma ve teknolojiye yatırımlar büyük bir ivme kazanmıştır. 2014 yılı ilk yarısında ilk aşaması tamamlanacak olan Adapazarı’nda ki 100.000 m2 alan üzerine 50.000 m2 kapalı alan ile dünya standartlarında üretim sunacak olan yeni fabrikamızın yatırımı 2015 yılında 100.000.000 $ ile tamamlanacaktır.

Şirketlerimizin üretim, Ar-ge ve teknoloji alanlarında yaptıkları yatırımlar Cihan Şirketler Topluluğunu güçlü şekilde geleceğe hazırlamaktadır.

Bizleri hep daha iyiye taşıyan değerli tüketicilerimize bugünlere ulaşmamızda emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımıza, uzun yıllardır ticari işbirliğimizi sürdürdüğümüz iş ortaklarımıza, bir kez daha teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.

Saygılarımızla,