Cihan Gıda

1950’de bir aile şirketi olarak kurulan Cihan Group, gerek kendi markalı ürünlerinin üretimi ve dağıtımı gerekse pazar lideri birçok ulusal ve uluslararası markanın pazarlama ve dağıtım hizmetlerini 400 kişilik deneyimli kadroları ile sürdürmektedir.

Çiftçiler Birlik Kağıtçılık A.Ş. Mavi Beyaz, Flexi, Flexilife, Baby&baby, Bluewhite, Çeksil, Tempak markalarının üretim faaliyetlerini Sakarya 3. Organize Sanayi Bölgesindeki 100 bin m2 açık alan üzerinde 25 bin m2 kapalı alanda sürdürmektedir. Hasta bakım, bebek bakım, temizlik kağıtları, endüstriyel kağıt ürünleri, ıslak havlu ve kişisel bakım ürünleri gibi sektörün ihtiyaçlarına yönelik 500’e yakın ürün üretmektedir.

Cihan Gıda pek çok markanın İstanbul ve Marmara Bölgesi distribütörlüğünü; Anadolu, Avrupa ve Kocaeli Bölge Müdürlükleri ile sürdürmektedir. Kuru gıda, likit gıda ve ihtiyaç malzemelerinin dağıtımının yanında Soğuk zincir gıda dağıtımı da yapmakta olup bu konuda gerekli soğuk zincir araç ve depolama donanımlarına sahiptir. 

Global Pazarlama, kendi markalı ve lisanslı ürünlerinin pazarlama operasyonlarını Türkiye yapılanmasını gerçekleştirmektedir.

Perakende, Medikal, Ev Dışı Tüketim ve ihale kanallarında hizmet veren Global Pazarlama Türkiye’nin 81 iline hizmet götürmektedir.


Distribütörlerimiz