Cihan Gıda

Cihan Group bünyesinde Distribütörlük hizmeti sunan ve grubun ilk şirketi olan Cihan Gıda; ilk yapılanmasını İstanbul Anadolu Yakası’nda oluşturmuştur.

Çalışma ağını önce İstanbul Avrupa daha sonra da tüm Marmara ile Batı Karadeniz Bölgesini kapsayacak şekilde geliştirmiştir. Bugün Türkiye’nin her noktasına ulaşmış olan yaygın satış ağıyla 10 binin üzerinde noktaya hizmet veren Cihan Gıda, hizmet verdiği perakende sektörünün ilk üç firmasından biri olmuştur.

Satış ve Pazarlama faaliyetlerini sürdürdüğü; ulusal ve uluslararası birçok markanın en büyük dağıtım kanalı pozisyonundadır ve perakende satış noktalarının ise en büyük tedarikçisi konumundadır.

Anadolu Yakasında 4500 m2, Avrupa Yakasında 5000 m2, Kocaeli’nde 2500 m2’lik depolarıyla kaliteli ve müşteri odaklı bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca bütün depolarında yeterli metrajda soğuk hava donanımlı alanlar da mevcuttur.

Soğuk hava donanımlı 73 aracı ve bölgeyi çok iyi bilen dinamik kadrosuyla hizmet veren lojistik departmanı, siparişi alınan ürünlerin müşteriye en seri ve güvenilir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır

Satış ve pazarlama kadrosunda deneyimli ve donanımlı 55 çalışanı, kaliteli, güvenilir ve sürdürülebilir hizmet anlaşıyla hizmet vermeye devam etmektedir.


Distribitorlüklerimiz